Lejligheder til leje

Lejligheder til leje i Villa Diana i 2022
(opdateret 23.1.2023)

UgenrLejlighedNavne-mail
501Club dianabestyrelsen@villadiana.dk
502Club dianabestyrelsen@villadiana.dk
503Club dianabestyrelsen@villadiana.dk
504Club dianabestyrelsen@villadiana.dk
506Club dianabestyrelsen@villadiana.dk
511Club dianabestyrelsen@villadiana.dk
512Club dianabestyrelsen@villadiana.dk
102Susanne Bytovsusbytov@webspeed.dk
112Susanne Bytovsusbytov@webspeed.dk
431Maria Nøhrmaria.nohr@agilent.com
245Peter Møller Jensenpmj@km.dk
255Peter Møller Jensenpmj@km.dk
465Ulla og Flemming Amterflemming@amter.dk
475Ulla og Flemming Amterflemming@amter.dk
485Ulla og Flemming Amterflemming@amter.dk
126Marianne Rybergtrineryberg@hotmail.com
462Borgaard og Pedersenbbjop@webspeed.dk
144Veronica Vangbergvvangberg@gmail.com
196Kim Birkedahlkimbir@gmail.com
162Kent Zerathkent.zerat@gmail.com
172Kent Zerathkent.zerat@gmail.com
278Camilla Roedigerroediger@live.dk

Se også delejernes Facebook-gruppe om Villa Diana, hvor delejerne også slår ferieuger til udlejning op.

Skriv til bestyrelsen@villadiana.dk, hvis du vil have uger sat til udlejning.

Når man som delejer udlejer sin(e) delejeruge(r), kan man benytte sig af denne Standardlejekontrakt, som er udformet i tekstbehandlingsprogrammet Word. Rød tekst skal delejer forholde sig til og ændre, inden aftalen sendes til lejer. Delejeren har selv ansvaret for kontrakten. Foreningen eller bestyrelsen påtager sig intet ansvar for kontrakten.

Denne pjece kan delejeren sende til lejer sammen med kontrakten. Pjecen indeholder en række praktiske oplysninger om opholdet i Villa Diana til gavn både for lejere og nye delejere.