Lejligheder til leje i Villa Diana i 2020 (opdateret 9.3.2020)

Ugenr. Lejlighed Navn e-mail
11 2 Susanne Bytov susbytov@webspeed.dk
12 7 Ena Pedersen pedersenena@gmail.com
13 5 Jan Andersen janandersen125@yahoo.dk
15 5 Knud Boesen ktboesen@gmail.com
15 8 Carsten Richter Jensen carsten.richter.jensen@gmail.com
16 3 Gunilla Corell gunilla.corell@telia.com
16 6 Niels Bowmann niels@bowmann.dk
17 5 Inge Juel Christensen ingejuelchristensen@gmail.com
17 6 Niels Bowmann niels@bowmann.dk
17 8 Martin Keller martink@dfi.dk
18 6 Kim Birkedahl kimbir@gmail.com
20 8 Carsten Petersen carstenkpedersen@gmail.com
23 8 Claudia Lillebjerg claudia@littlemountain.dk
24 1 Jette Pulli info@nova-vista.dk
25 1 Jette Pulli info@nova-vista.dk
25 8 Carsten Petersen carstenkpedersen@gmail.com
26 8 Carsten Petersen carstenkpedersen@gmail.com
30 3 Carsten Richter Jensen carsten.richter.jensen@gmail.com
30 8 Thomas Akselsen thomas290272@hotmail.com
34 5 Flemming Johansen fj@a-ea.dk
34 7 Kim Birkedahl kimbir@gmail.com
35 1 Lisbeth Frey LIFR@kglteater.dk
39 2 Annette Skydsgaard askydsgaard@gmail.com
41 8 Jesper Laursen jesper.laursen@gmail.com
42 8 Thomas Akselsen thomas290272@hotmail.com
44 2 Birgitta Bergkvist jennyadina01@gmail.com
46 2 Bente Borgaard bbjop@webspeed.dk
48 8 Preben Størling ps.1249@yahoo.com
49 1 Clara Wickström clara.wickstrom@kolumbus.fi
50 1-4,6 Club Diana Bestyrelsen@villadiana.dk
51 1,2,7 Club Diana Bestyrelsen@villadiana.dk
51 8 Jesper Laursen jesper.laursen@gmail.com

Skriv til bestyrelsen@villadiana.dk, hvis du vil have uger sat til udlejning.

Når man som delejer udlejer sin(e) delejeruge(r), kan man benytte sig af denne Standardlejekontrakt, som er udformet i tekstbehandlingsprogrammet Word. Rød tekst skal delejer forholde sig til og ændre, inden aftalen sendes til lejer. Delejeren har selv ansvaret for kontrakten. Foreningen eller bestyrelsen påtager sig intet ansvar for kontrakten.

Denne pjece kan delejeren sende til lejer sammen med kontrakten. Pjecen indeholder en række praktiske oplysninger om opholdet i Villa Diana til gavn både for lejere og nye delejere.

BACK