Lejligheder til leje i Villa Diana i 2020 (opdateret 8.1.2020)

Ugenr. Lejlighed Navn e-mail
6 6 Knud Rasmussen joyandknud@hotmail.com
7 6 Knud Rasmussen joyandknud@hotmail.com
6 7 Knud Rasmussen joyandknud@hotmail.com
7 7 Knud Rasmussen joyandknud@hotmail.com
10 2 Susanne Bytov susbytov@webspeed.dk
11 2 Susanne Bytov susbytov@webspeed.dk
12 7 Ena Pedersen pedersenena@gmail.com
16 3 Gunilla Corell gunilla.corell@telia.com
16 6 Niels Bowmann niels@bowmann.dk
17 6 Niels Bowmann niels@bowmann.dk
17 8 Martin Keller martink@dfi.dk
18 4 Lisbeth Frey LIFR@kglteater.dk
20 8 Carsten Petersen carstenkpedersen@gmail.com
22 2 Lillian Møller lmj@adslhome.dk
22 3 Camilla Jensen camillajen@me.com
23 4 Annelise Mortensen kpmortensen@gmail.com
24 1 Jette Pulli info@nova-vista.dk
25 1 Jette Pulli info@nova-vista.dk
25 8 Carsten Petersen carstenkpedersen@gmail.com
26 1 Jette Pulli info@nova-vista.dk
26 8 Carsten Petersen carstenkpedersen@gmail.com
30 1 Stefan Freund stefan.freund@gmail.com
35 1 Lisbeth Frey LIFR@kglteater.dk
35 8 Lisbeth Frey LIFR@kglteater.dk
41 8 Jesper Laursen jesper.laursen@gmail.com
46 2 Bente Borgaard bbjop@webspeed.dk
8 48 Preben Størling ps.1249@yahoo.com
49 1 Clara Wickström clara.wickstrom@kolumbus.fi
50 1-4,6 Club Diana Bestyrelsen@villadiana.dk
51 1,2,7 Club Diana Bestyrelsen@villadiana.dk
51 8 Jesper Laursen jesper.laursen@gmail.com

Når man som delejer udlejer sin(e) delejeruge(r), kan man benytte sig af denne Standardlejekontrakt, som er udformet i tekstbehandlingsprogrammet Word. Rød tekst skal delejer forholde sig til og ændre, inden aftalen sendes til lejer. Delejeren har selv ansvaret for kontrakten. Foreningen eller bestyrelsen påtager sig intet ansvar for kontrakten.

Denne pjece kan delejeren sende til lejer sammen med kontrakten. Pjecen indeholder en række praktiske oplysninger om opholdet i Villa Diana til gavn både for lejere og nye delejere.

BACK